- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MCB-B530P-KHNN-S01)
| SKU | MCB-B530P-KHNN-S01 |
| Barcode # | 884102047138 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 9.9400kg |
| Shipping Width | 0.550m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.560m |
| Shipping Cubic | 0.089320000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





