Don't pay: $58.00
$55.00
SAVE $3.00 (5%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(3JA81AA)
Miscellaneous
| Compatibility |
Hp OfficeJet Pro Printers: |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | 3JA81AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 965XL |
| Product Name | 965XL Cyan Original Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Additional Warranty Information | HP's ink cartridges and printheads are warranted to be free from defects in materials and workmanship during the period of the warranty. |
Technical Information
| Print Colour | Cyan |
| Print Technology | Inkjet |
| Typical Print Yield | 1600 Pages |
| Yield Type | High |
| SKU | 3JA81AA |
| Barcode # | 886111609697 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.124m |
| Shipping Cubic | 0.000298000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





