- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MH-751)
| SKU | MH-751 |
| Barcode # | 884102047039 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 1.1300kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.285m |
| Shipping Cubic | 0.008151000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





