- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Cooler Master MH752 Surround Sound Gaming Headset - Over-Ear - Frequency Response: 20-20,000Hz - Cable Length: 1.5m - Connector: 3.5mm 4-pole jack / USB Type-A - Virtual 7.1 Surround Sound - 40mm Neodymium Drivers - Omni-directional Boom Microphone - Swivelling Cups with Plush Cushions and Leatherette Padding - PU Leather and Foam Cushion Headband - Detachable Flexible Microphone - MH-752 - 2 Years Limited Warranty
(MH-752)
| SKU | MH-752 |
| Barcode # | 884102047046 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 1.1700kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.285m |
| Shipping Cubic | 0.008151000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





