- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(981-000826)
Earpiece
| Earpiece Design | Over-the-head |
Physical Characteristics
| Colour | Black |
General Information
| Product Type | Headset |
| Manufacturer Part Number | 981-000826 |
| Manufacturer Website Address | http://www.logitech.com/en-au |
| Manufacturer | Logitech |
| Product Model | G635 |
| Product Name | G635 Headset |
| Brand Name | Logitech |
| SKU | 981-000826 |
| Barcode # | 97855149206 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.005060000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





