- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(NBPD0129)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Sensor Pod |
| Manufacturer Part Number | NBPD0129 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Sensor Pod |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Package Contents |
|
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 180 g |
| Height | 9.7 cm |
| Width | 6.4 cm |
| Depth | 2 cm |
| Product Color | Black |
| SKU | NBPD0129 |
| Barcode # | 879703002570 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 0.5800kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






